Medlemmer

Anne Frese, Teamkoordinator, Chr. Hansen, annefrese@hotmail.com

Aase Nyegaard, forh. borgmester, any@jeny.dk

Anne Vibeke Madsen, Head of Human Resources,
BITZER Electronics, anne.vibeke.madsen@bitzerdk.com 

Azra M. Hadzimahovic, Indehaver Frisørhuset Iris,
iris@salon-iris.dk

Bente Rasmussen, Indehaver Twitz og Fleur, bente@fleur.dk

Bente Lyck-Damgaard, Direktør VUC Syd
blyckdamgaard@gmail.com

Berit Langenberg, grafonom, Langenberg Grafisk, berit@langenberg.dk

Beth Jørgensen, sygeplejerske, Bethkumm@gmail.com

Bodil Agnete Christensen, HR og administrationschef, Universe bach@universe.dk

Birgitte Holdt, HR Business Partner, Ecco Sko A/S, BIH@ecco.com

Charlotte Thomsen, CEO, Danimex, cth@danimex.com

Dorthe Buciek, Metode- og proceskonsulent, Danfoss One-ERP, dorthe_buciek@bbsyd.dk

Gerda Laustsen, Revisor, Cand. Merc. Aud., Sønderjyllands Revision, GLS@sr.dk

Gunhild Kjærgaard, Leder af lægebilerne Bedøvelse-intensiv afdeling Sygehus Sønderjylland, gunhildka71@gmail.com

Helle Hansen, Private Banking- og Investeringsdirektør, Sydbank. fruhansenhelle@gmail.com

Helle Miang, helle@miang.net

Jane Svanekær Gram, Direktør og ejer af Als Maskinfabrik, js@alsmaskinfabrik.dk

Jytte Aaen, 1Abolig & Erhverv Aps, jytte@1abolig.dk

Karen Fredenslund, Global Project Manager, Danfoss Karen.Fredenslund@Danfoss.com

 

Karen Jørgensen, Statsaut. Revisor, EY Revision Karen.joergensen@dk.ey.com 

Kari Bjerke, Mindfulness intruktør, Hotel Alsik kari.bjerke24@gmail.com

Krestina Buus Jeppesen, Indehaver Mindmatter, krestina@mindmatter.dk

Lena Schmidt, Menscut, Indehaver Menscut, Lenakragschmidt@gmail.com

Lene Vestergaard, Selvstændig tandlæge, Tandlægerne Sundhedshuset. Blaesborg39@gmail.com

Linda Andersen, Indehaver Komuhnikator, mail@komuhnikator.dk 

Lisbeth Gram, Kreativ Direktør, Commocean, lisbeth@commocean.dk

Louise Degn-Hansen, Kommunikationschef, Sydbank. degnhansen@hotmail.com

Maj-Britt Gøbel, Partner i Puls Human Relations ApS. majbritt.goebel@gmail.com

Marianne Hvid, Klosterforstanderinde (CEO), Als Kloster marianne@alskloster.dk

Merete Lund Brock, Ejendomsmægler Home, melb@home.dk

Mette Brudvig, selvstændig kommunikationsrådgiver, mette@brudvig.dk

Mette Sørensen, Marketingdirektør Fleggaard Detail, mette.karstens.sorensen@gmail.com

Nina Høgh, senior projektleder, NHoegh@danskgigthospital.dk

Pia Bartholin, Indehaver Huset Blom, pia@husetblom.dk

Pia Lind, Erhvervspartner, Jyske Bank, ptl@jyskebank.dk

Rikke Torré, Indehaver Huset Torre, rikke@huset-torre.dk

Signe Schack, CEO og medstifter af Adapto Technologies ApS, ssn@adapto.me

Susan Rosenberg, indehaver af Timeglasset, susan@timeglasset.dk

Susanne Schou, Underdirektør/COO, Helsam, ss@helsam.dk

Tine Lehmann, Indehaver Klinik Lehmann, info@kliniklehmann.dk

Trine Solberg Butterworth, Key Account Manager, OEM and Healthcare, BioSearch Technologies, Trine.Butterworth@lgcgroup.com

Vivi Murholm, Advokat og indehaver, Advokathuset Muurholm. vm@advokathuset-muurholm.dk