Medlemmer

Anne Frese, Teamkoordinator, Chr. Hansen, annefrese@hotmail.com

Anne Vibeke Madsen, Head of Human Resources,
BITZER Electronics, anne.vibeke.madsen@bitzerdk.com

Annemette Klit-Nygaard, Keramiker, ejer The Clay Play, info@theclayplay.dk

Azra M. Hadzimahovic, Indehaver Frisørhuset Iris,
iris@salon-iris.dk

Bente Rasmussen, Indehaver Twitz og Fleur, bente@fleur.dk

Bente Lyck-Damgaard, Direktør VUC Syd
blyckdamgaard@gmail.com

Berit Langenberg, grafonom, Langenberg Grafisk, berit@langenberg.dk

Beth Jørgensen, sygeplejerske, Bethkumm@gmail.com

Birgitte Holdt, HR Business Partner, Ecco Sko A/S, BIH@ecco.com

Charlotte Thomsen, CEO, Danimex, cth@danimex.com

Dorthe Buciek, Senior Manager, Danfoss Technology Centre, dorthe_buciek@bbsyd.dk

Dorthe Lykke Jørgensen, Privatdirektør Sydbank, d.l.joergensen@sydbank.dk

Elizabeth Kozlowska, Head of Operations, FDE A/S, ek@fde.dk

Gerda Lausten Sørensen, Revisor, Cand. Merc. Aud., Sønderjyllands Revision, GLS@sr.dk

Gitte Bonde Korning, psykomotorisk terapeut, info@husetbalance.dk

Gunhild Kjærgaard, Leder af lægebilerne Bedøvelse-intensiv afdeling Sygehus Sønderjylland, gunhildka71@gmail.com

Helen Eriksen, Selvstændig erhvervspsykolog, message@going-beyond.dk

Jane Svanekær Gram, Direktør og ejer af Als Maskinfabrik, js@alsmaskinfabrik.dk

Karen Fredenslund, Global Project Manager, Danfoss Karen.Fredenslund@Danfoss.com

Karen Jørgensen, Statsaut. Revisor, EY Revision Karen.joergensen@dk.ey.com 

Kari Bjerke, Mindfulness intruktør, Hotel Alsik kari.bjerke24@gmail.com

Kia Hougaard Jacobsen, Partner 1A Bolig, kia@1abolig.dk

Krestina Buus Jeppesen, Indehaver Mindmatter, krestina@mindmatter.dk

Lena Schmidt, Menscut, Indehaver Menscut, Lenakragschmidt@gmail.com

Lene Vestergaard, Selvstændig tandlæge, Tandlægerne Sundhedshuset. Blaesborg39@gmail.com

Linda Andersen, Indehaver Komuhnikator, mail@komuhnikator.dk 

Maj-Britt Gøbel, Partner i Puls Human Relations ApS. majbritt.goebel@gmail.com

Malene Maj Sørensen, kosmetolog og indehaver af MbyS Skin, kontakt@mbys-skin.dk

Marianne Hvid, Klosterforstanderinde (CEO), Als Kloster marianne@alskloster.dk

Merete Lund Brock, Ejendomsmægler Home, melb@home.dk

Mette Brudvig, Kommerciel Direktør i GOTO Sønderborg, mette@gotosonderborg.dk

Mette Kaczmarek; Direktør SoftTeams A/S, mk@softteams.com

Mette Sørensen, Marketingdirektør Fleggaard Detail, mette.karstens.sorensen@gmail.com

Monika von Arenstorff, indehaver af Als Kiropraktorcenter, Happy4a@live.dk

Ninna Hoegh, Nhoegh1@gmail.com

Pia Bartholin, Eventkoordinator, Skansen, pb@skansehallerne.dk

Pia Lind, Erhvervspartner, Jyske Bank, ptl@jyskebank.dk

Rikke Torré, Indehaver Huset Torre, rikke@huset-torre.dk

Signe Lund Bind, psykolog, psykolog@signebind.dk

Signe Schack, CEO og medstifter af Adapto Technologies ApS, ssn@adapto.me

Susan Rosenberg, indehaver af Timeglasset, susan@timeglasset.dk

Susanne Schou, Underdirektør/COO, Helsam, ss@helsam.dk

Susanne Højgaard Larsen, Advokat hos Advokathuset Muurholm, shl@advokathuset-muurholm.dk

Tina Dige Kjærgaard, Bestyrelsesmedlem og coach, Tinadige@outlook.com

Tina Hansen, ejer HelloLocal, info@tinahansen.dk

Tine Lehmann, Indehaver Klinik Lehmann, info@kliniklehmann.dk

Tine Ross, Kundepartner, Statens IT, tineross@hotmail.com

Trine Malm Clemmensen, Skoleleder, FOF Sønderjylland, tmc@fof.dk